Każde dziecko z niecierpliwością oczekuje na nadejście swoich urodzin. Dla najmłodszych jest to najważniejszy dzień w roku, który powinien być źródłem radości, fantastycznej zabawy i niezapomnianych wspomnień. W powyższym artykule podpowiadamy, w jaki sposób zorganizować dziecku niepowtarzalne przyjęcie urodzinowe, które dla małego solenizanta, jak i dla gości będzie wspaniałym przeżyciem.

Nietuzinkowe atrakcje, czyli przepis na wymarzone przyjęcie urodzinowe

W dzisiejszych czasach coraz więcej pociech oczekuje od rodziców nie tylko pysznego tortu, trafionych prezentów, ale także wyjątkowych atrakcji urodzinowych. Domowe zabawki czy gry wymyślane przez rodziców nie zawsze są dla dzieci wystarczająco zajmujące i ciekawe. Dlatego warto pomyśleć o dodatkowym urozmaiceniu przyjęcia. Sposobem na to może być wynajem atrakcji na imprezy urodzinowe.

Każde dziecko niezależnie od wieku czy płci uwielbia watę cukrową. Zatem doskonałym pomysłem będzie zaopatrzenie się na czas imprezy w maszynę do wyrabiania waty cukrowej. Dla dzieci będzie to z pewnością niemała atrakcja, dzięki której będą mogły obserwować oraz poznać fascynujący proces tworzenia puchatej słodkości, a następnie cieszyć się jej słodkim smakiem.

Ponadto dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym bez wątpienia będą zachwycone, jak na przyjęciu pojawi się gość specjalny – żywa maskotka, z którą będą mogły się pobawić i zrobić pamiątkowe zdjęcie. W naszej ofercie znajduje się kostium psa o imieniu Marshall, który jest jednym z głównych bohaterów popularnej bajki Psi Patrol.

Czytaj także: Jakie przygotować atrakcje na imprezę w plenerze?

Natomiast jeśli planujesz zorganizować przyjęcie urodzinowe na świeżym powietrzu np. w ogrodzie, to świetnym pomysłem na urozmaicenie imprezy będzie wynajęcie dmuchańcy, po których dzieci będą mogły swobodne i przede wszystkim bezpiecznie biegać, skakać oraz zjeżdżać, wyśmienicie się przy tym bawiąc. Również świetną atrakcją przyjęcia urodzinowego w ogrodzie będą elektryczne mini modele prawdziwych samochodów, którymi każde z dzieci na pewno zechce się przejechać i to nie jeden raz.

Warto także mieć na uwadze, że dzieci bardzo szybko się nudzą, w związku z tym potrzebują zaangażowania w nowe i coraz ciekawsze zabawy. Zatem organizacja przyjęcia, w którym uczestniczy wiele maluchów to duże wyzwanie. Aby mu podołać, warto wynająć animatora, który ujarzmi grupkę małych, niesfornych gości, organizując im atrakcyjne zajęcia. Jednym z nich może być malowanie twarzy, które sprawi, że dzieci w mgnieniu oka staną się swoim idolem z bajki lub ulubionym zwierzęciem, co z pewnością przyniesie im masę radości oraz pobudzi ich kreatywność w zabawie.