Atrakcje na imprezy

Atrakcje na eventy

Jak zapewnić swoim gościom najlepszą rozrywkę? Nasze atrakcje na eventy zagwarantują doskonałą zabawę! Oferujemy kompleksową obsługę obejmującą transport, montaż i demontaż. Na Twoich gości czeka również miły personel. W naszej ofercie znajdziesz ciekawe atrakcje na imprezy plenerowe, integracyjne i tematyczne. Niektóre z nich sprawdzą się także podczas bankietów i przyjęć okolicznościowych. Możemy pochwalić się wieloletnią współpracą z doświadczonymi podwykonawcami, dlatego zapewniamy świetną rozrywkę dla gości w każdym wieku!

 

POZNAJ
NAS

Atrakcje na imprezy dla dorosłych – najmodniejsze pomysły!

Hitem ostatnich sezonów jest organizacja przyjęcia w stylu amerykańskiego kasyna. Eleganckie stroje, tajemniczy szelest kart, dźwięk rzucanych żetonów. A gdyby tak na chwilę przenieść się wraz z przyjaciółmi do szalonego Las Vegas? Zamieniamy dowolne pomieszczenie w magiczne kasyno – nawiązujące klimatem do starych filmów. Jeśli Twoi goście znają na pamięć kwestie Vita Corleone z popularnej serii, na pewno pokochają nasze oryginalne atrakcje na imprezy dla dorosłych! Organizujemy ruletkę, pokera i inne gry hazardowe wraz z profesjonalną obsługą krupiera.

Inną atrakcją na imprezę firmową jest paintball – wspaniała gra integracyjna i zespołowa, w której chętnie biorą udział wszyscy goście. Dysponujemy odpowiednim sprzętem do organizacji bezpiecznych zawodów strzeleckich. W przerwie między rozmowami warto sprawdzić swoją celność w strzelaniu do tarczy. Nasi pracownicy mogą pomóc w opracowaniu scenariusza do gry zespołowej. Oryginalne i modne atrakcje na eventy sprawią, że lepiej poznasz swoich pracowników! A pozytywny duch rywalizacji wyzwoli prawdziwe emocje!

Jakie atrakcje na eventy spodobają się dzieciom?

Organizując imprezy, nie zapominamy o najmłodszych uczestnikach! Na małych gości czekają wspaniałe atrakcje na eventy dla dzieci! Kreatywnie podchodzimy do planowania festynów i przyjęć – doskonale wiemy, czego oczekują Wasi podopieczni! Chyba każdy z nich marzy o spotkaniu bohatera z ulubionej bajki. Dzięki nam to możliwe! Posiadamy do wynajęcia strój postaci z popularnych bajek. Malowanie twarzy, elektryczne samochodziki, wata cukrowa czy zabawki dmuchane – dzięki oryginalnym atrakcjom na eventy zamienimy każdą przestrzeń w pole cudownej zabawy! Oferujemy ciekawe i kolorowe zabawki dmuchane – skakańce i dmuchańce to idealna rozrywka dla najmłodszych!

Coloplast piknik 2018 ustudio (77)

Zapraszamy do kontaktu .

divider
Close Menu