Catering

Catering na imprezę – Szczecin

Smaczny catering na imprezę dla Klientów ze Szczecina i okolic to specjalność naszej firmy. Dysponujemy nowoczesnym zapleczem cateringowym. Co ważne, możemy pochwalić się bogatym doświadczeniem w branży eventowej, dlatego nasi Klienci mają pewność, że zamawiane jedzenie będzie odpowiednio dostosowane do konkretnej sytuacji. Usługi cateringowe obejmują zarówno duże bankiety, jak i ekskluzywne spotkania.

POZNAJ
NAS

Usługi cateringowe w Szczecinie i okolicach

Nasza firma cateringowa korzysta z profesjonalnego sprzętu gastronomicznego, dlatego możemy zrealizować przyjęcia nawet dla ponad tysiąca osób! Przygotowujemy bankiety, uroczystości rodzinne i wiele innych specjalnych wydarzeń. Jesteśmy w stanie przygotowywać posiłki w miejscu wybranym przez naszych Klientów. Jeśli potrzebujesz pysznego i zdrowego cateringu na imprezę w gronie znajomych lub pracowników, serdecznie zachęcamy do kontaktu!

Czym się kierować przy wyborze cateringu na imprezę?

Usługi cateringowe cieszą się coraz większą popularnością w ostatnich latach. Obecnie mało kto ma czas, aby samodzielnie podjąć się przygotowania posiłków dla większej liczby gości. Wybierając naszą ofertę, zyskujesz gwarancję, że karta dań będzie zawsze dopasowana do charakteru przyjęcia, np. na chrzcinach najlepiej sprawdzi się tradycyjny obiad wraz z smacznymi przystawkami. Zupełnie inny będzie catering na imprezę firmową czy oficjalną galę. Na wytwornych bankietach pojawia się wykwintne jedzenie o wyrazistym smaku, podkreślające nietuzinkowość wydarzenia. Organizując przyjęcie, dbamy o każdy detal – jesteśmy otwarci na sugestie naszych Klientów.

Dobór odpowiedniego menu do miejsca, charakteru wydarzenia (np. duże bankiety czy kameralne spotkania firmowe lub biznesowe) oraz też pory roku, to tylko niektóre elementy na jakie trzeba zwrócić uwagę.. Nasze usługi cateringowe to:

  • catering w siedzibach firm,
  • bankiety,
  • uroczystości,
  • pikniki / festyny,
  • prywatne przyjęcia.

Nasza firma cateringowa dzięki ogromnemu doświadczeniu i możliwości wykorzystania profesjonalnego sprzętu gastronomicznego może zrealizować bankiety nawet dla ponad tysiąca osób! Przygotowujemy bankiety, uroczystości rodzinne oraz inne specjalne wydarzenia. Jesteśmy również w stanie przygotować posiłki w miejscu wybranym przez klientów.


Zapraszamy do kontaktu .

divider